HOME STAGING WART TWOICH PIENIĘDZY

Siła sprawcza home staging’u opiera się na pierwszym wrażeniu. A to jest zawsze tylko jedno i dlatego trzeba je umieć dobrze wykorzystać!

Lori Matzke, właściciel Center Stage Home

Nazwa Home Staging w dosłownym tłumaczeniu to inscenizacja domu i na tym to dokładnie polega. Zmiany są bardzo efektowne, ale nie oznaczają aranżacji wnętrz od nowa. Do celów metamorfozy najczęściej wykorzystuje się obecne lub stare meble oraz kreatywność, wiedzę i doświadczenie specjalistów. We wnętrzach od nowa tworzy się ergonomiczne ścieżki komunikacyjne oraz dba o odpowiednie oświetlenie i dekoracje. To jak wypełnienie starej sceny teatru nowymi rekwizytami. Tą sceną będzie Twoje mieszkanie, a rekwizyty i zmiany nie są tak kosztowne jak sobie to wyobrażasz, ponieważ wykorzystuje się stare meble i niedrogie drobiazgi idealnie dobrane do pomieszczenia. Nawet dzięki niewielkim zmianom można uzyskać zupełnie odmienną scenerię, a nasza wymarzona sceneria to wymarzona scena Twojego mieszkania w oczach Twojego nabywcy lub wynajmującego.

Inwestycja w Home Staging jest mniejsza niż pieniądze stracone na obniżce ceny za nieruchomość


Większość sprzedających nie potrafi obiektywnie patrzeć na swoją nieruchomość. Moim zadaniem jest osiągnięcie Twojego celu i profesjonalne przygotowanie Twojej nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu tak, by wzbudziła zachwyt potencjalnego Kupca i zyskała jak najlepszą cenę.

“Jeśli klient widzi nieruchomość, która jest na rynku ponad 30 dni, zaczyna się zastanawiać co jest z nią nie tak!”

– Nancy Jones, Właścicielka Showhomes Triad NC, jednej z największych firm zajmujących się home staging’iem w USA