PIĘKNE WNĘTRZA POTRZEBUJĄ UNIKALNYCH MEBLI

Już niebawem, w tej zakładce, pojawi się jeszcze więcej zdjęć autorskich mebli młodych talentów. Wszystkie meble są przeznaczone na sprzedaż.

Sprawdź, może znajdziesz tu coś dla siebie?

Oto propozycja wyjątkowych mebli, idealnych do współczesnego wnętrza, jak i stylowej kamienicy

PREZENTUJE:

Maleńka szafeczka schabby – cała wykonana ręcznie z litej sosny!

ZAMÓW NA STRONIE PARTNERA!

Maleńka szafeczka schabby – cała wykonana ręcznie z litej sosny. Szafeczka jest z lat 20-tych. Spękana warstwa malarska w kolorze starej kości słoniowej – zabezpieczona kilkoma warstwami wosku. Blat ze starej deski, pomalowany farbą kredową w kolorze porcelanowym (przecierany!), koresponduje z porcelanową gałką mebla. Nóżki mebla toczone i frezowane. Mebel będzie idealny jako szafka nocna, szafka do przedpokoju czy łazienki (wosk tworzy powłokę wodoodporną).

Wymiary:
wysokość: 46 cm
blat: 38×36 cm

Cena: 199 złotych

Krzesełko dziecięce – w całości wykonane z litego drewna!

ZAMÓW NA STRONIE PARTNERA!

Krzesełko dziecięce – w całości wykonane z litego drewna (bukowa rama i oparcie z czereśni). Malowane farbą kredową w kolorze gołębim. Siedzisko wykonane z trzciny malowanej farbą kredową grafitową. Całość zabezpieczona matowym werniksem. Wysokość krzesełka: 65 cm

CENA: 99 złotych

Bielona szafka z dębu w jesiennej odsłonie!

ZAMÓW NA STRONIE PARTNERA!

Nakastlik z lat 20-tych, lite drewno. Zgrabny, wykończony woskiem białym, oraz politurą i woskiem bezbarwnym (blat). Subtelne wykończenie nadaje szafce nostalgiczny charakter. Sprawdzi się we wnętrzach scandi i rustykalnych.

Wymiary:
wysokość: 90cm
Blat: 40×38 cm

CENA: 249 złotych

Ponadczasowe krzesełko dębowe!

ZAMÓW NA STRONIE PARTNERA!

Krzesełko dębowe – w całości wykonane z litego drewna dębowego. Krzesło i siedzisko jest wykończone białym woskiem, który nadaje  mu unikalny wygląd. To piękne krzesło wygląda elegancko także w nowoczesnych wnętrzach.

CENA: 250  złotych